1581739
چهارشنبه  30  آبان  1397
يكشنبه , 25 شهریور 1397 ساعت 19:28

وزیر کشور:

نحوه تامین کالاهای اساسی و اقلام مورد نیاز مردم و وضعیت واحدهای تولید مورد بررسی قرار گرفت

وزیر کشور از بررسی نحوه تأمین کالاهای اساسی و اقلام مورد نیاز مردم و وضعیت واحدهای تولیدی در نشست با استانداران خبر داد.

به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی خبرگزاری آنا از پایگاه اطلاع رسانی دولت، عبدالرضا رحمانی فضلی امروز در حاشیه همایش استانداران سراسر کشور با بیان اینکه در این جلسه سه موضوع مهم مورد بررسی قرار گرفت اظهار کرد: وضعیت اشتغال و تأکیدی که آقای رئیس‌جمهور به این موضوع داشتند با حضور سرپرست وزارت کار مورد بررسی قرار گرفت. همچنین گزارشی از استانداران سراسر کشور در این‌باره گرفته شد و سرپرست وزارت کار نیز توضیحات و برنامه خود را در این خصوص ارائه کردند.

وی در ادامه با اشاره به نزدیک شدن ایام بازگشایی مدارس افزود: با آغاز سال تحصیلی در اول مهرماه باید هماهنگی و آمادگی در کل کشور انجام بگیرد تا بتوانیم با آمادگی کامل مدارس را بازگشایی کنیم و پذیرای دانش آموزان باشیم که در این رابطه نیز وزیر آموزش و پرورش در این جلسه حضور پیدا کردند و توضیحات و برنامه‌های خود را با استانداران در میان گذاشتند.

وزیر کشور سومین موضوع مورد بررسی در همایش استانداران سراسر کشور را موضوع اقتصادی عنوان کرد و گفت: نحوه تأمین اقلام مورد نیاز مردم، نحوه تأمین کالاهای اساسی و بررسی وضعیت واحدهای تولیدی و نحوه تأمین مواد اولیه و مشکلات پیش روی آنها از دیگر مسائلی بود که در جلسه استانداران سراسر کشور با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت مورد بررسی قرار گرفت که وزیر صنعت معدن و تجارت در این جلسه سخنان استانداران را شنیدند و راهنمایی‌های لازم را انجام دادند.

رحمانی فضلی یادآور شد: ان‌شاءالله این جلسات که نتیجه‌اش در اقصی نقاط کشور خواهد بود با مدیریت استانداران محقق شود تا منجر به بهبود معیشت، تولید، کیفیت خدمات و افزایش هماهنگی با وزارتخانه‌ها گردد و بتوانیم به نحو احسن برنامه‌های موجود را در استان‌ها به نتیجه برسانیم.

وی با بیان اینکه در همایش استانداران نیز گزارشی در خصوص مسائل امنیتی به استانداران ارائه شد تصریح کرد: با توجه به مسائل مرزی که وجود دارد در این جلسه جمع‌بندی و نکات مورد توجه که مورد نظر بوده به استانداران ارائه شد.

وزیر کشور در پاسخ به این سؤال که استاندار کرمان چه زمانی معرفی خواهد شد گفت: ما منتظر بودیم قانون جدید منع به‌کارگیری بازنشستگان به ما ابلاغ شود اکنون تعدادی از استانداران هستند که باید جابه‌جا شوند که در این جابه‌جایی جایگزینی استانداران بسیار مهم است.

رحمانی فضلی تأکید کرد: استان کرمان هم‌اکنون سرپرست دارد و طبق قانون می‌تواند از سه الی چهار ماه کارها را انجام دهد سرپرست فعلی استانداری کرمان از معاونان این استانداری بوده و کارها را به‌خوبی پیش می‌برد و هیچ خللی در آنجا نیست و ان‌شاءالله در مدار این جابه‌جایی‌ها استاندار کرمان هم تعیین خواهد شد.

انتهای پیام/4071

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

میانگین سن وزرای دولت دوازدهم چند سال است؟

پایان بازنشستگان پاستور/ لطفاً قانون را دور نزنید

5 مرزبان ربوده شده ایرانی آزاد شدند

دولت چپ کرد؛ تیم اقتصادی طیب‌نیا جای نیلی را گرفت

سرپرستان ١١ استاندارى كشور منصوب شدند

سوابق معاونانی که جای استانداران بازنشسته را گرفتند

برجام با شرایط موجود ادامه نخواهد یافت

خدا نیاورد شبی را که بخوابیم و به فکر جوانان نباشیم

توافق برجام فقط برای مدتی محدودیت‌ها را رفع کرد

نجات جاسوس دوتابعیتی یا برجام؟

خدا نیاورد شبی را که بخوابیم و به فکر جوانان نباشیم

سوابق معاونانی که جای استانداران بازنشسته را گرفتند

پایان بازنشستگان پاستور/ لطفاً قانون را دور نزنید

آخرین وضعیت بازنشستگی واعظی، تخت‌روانچی و حسین‌پور

توافق برجام فقط برای مدتی محدودیت‌ها را رفع کرد

 23 هزار میلیارد تومان کالای توقیفی در انبارها وجود دارد

دولت چپ کرد؛ تیم اقتصادی طیب‌نیا جای نیلی را گرفت

فرودگاه ماکو دوباره افتتاح می‌شود!

طرح‌های باقی مانده دولت در استان آذربایجان‌غربی تکمیل می‌شود

وضعیت دریاچه ارومیه چنگی به دل نمی‌زند

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه

تصاویر صفحه اول روزنامه‌های چهارشنبه 30 آبان

تصاویر صفحه اول روزنامه‌های چهارشنبه 30 آبان