59595
شنبه  24  آذر  1397
پنجشنبه , 17 اسفند 1396 ساعت 14:48

رحمانی‌فضلی در جمع خبرنگاران:

برخورد قهری در مورد ورود با نوان به ورزشگاه‌ها صورت نگرفته است

وزیر کشور با بیان این که در خصوص بحث حجاب و یا ورود بانوان به ورزشگاه ها هیچ برخورد قهری صورت نگرفته است، گفت: زمانی که یک موضوع ممنوع است، ممنوعیت آن باید رعایت شود.

به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی خبرگزاری آنا، «عبدالرضا رحمانی» فضلی وزیر کشور امروز (پنجشنبه) در حاشیه همایش سراسری استانداران، فرمانداران و مدیران کل سیاسی و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در خصوص سفر وی به قم و مطرح شدن بحث حضور بانوان در ورزشگاه ها در دیدار با مراجع، تصریح کرد: در دیدار با مراجع عظام تقلید هیچ گونه صحبتی در این خصوص نشد و بیشتر شرایط امنیتی و اجتماعی کشور تشریح شد.

رحمانی فضلی ادامه داد: در این دیدارها در خصوص حوادث دی ماه کشور و حوادث اخیر در تهران سوالاتی وجود داشت که به آن پاسخ داده شد.

وزیر کشور با بیان اینکه یکی از موضوعاتی که مراجع بر آن تاکید داشتند بحث حجاب بود، خاطرنشان کرد: جاهایی که وزارت ورزش و جوانان هماهنگی هایی صورت داده، توفیقاتی وجود داشته است، اما در حوزه فوتبال هنوز این ممنوعیت جاری است و کسانی که به ورزشگاه مراجعه کرده بودند دستگیر نشدند، بلکه در جای مناسبی نگه داری شدند.

رحمانی فضلی با اشاره به اینکه در این همایش سه روزه به دنبال جمع بندی فعالیت وزارت کشور بودیم، گفت: معاونان مختلف وزارت کشور الزامات، مقتضیات و شرایط حوزه های کاری خود را مطرح کردند.

وزیر کشور با بیان این که در این همایش برنامه هایی برای آشنایی با قوانین و مقررات در حوزه های مختلف برای شرکت کنندگان برگزار شد گفت: در حوزه اجتماعی اهمیت توجه به آسیب های اجتماعی، اهمیت توجه به اقتصاد مقاومتی و در حوزه عمرانی و شهرداری ها نیز مسائلی بود که بررسی شد.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه