سه شنبه  28  خرداد  1398
چهارشنبه , 18 مهر 1397 ساعت 12:39

با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی؛

حجت‌الاسلام کریمی‌تبار نماینده ولی‌فقیه و امام‌‌جمعه ایلام شد

رهبر معظم انقلاب اسلامی طی حکمی حجت‌الاسلام کریمی‌تبار را به عنوان نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه ایلام منصوب کردند.

به گزارش حوزه امام و رهبری گروه سیاسی خبرگزاری آنا از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله سید علی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) طی حکمی حجت‌الاسلام کریمی‌تبار را به عنوان نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه ایلام منصوب کردند. 

متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم

جناب حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ الله نور کریمی تبار دامت‌افاضاته

در پی استعفای جناب حجت‌الاسلام آقای لطفی دامت توفیقاته از امامت جمعهٔ ایلام، با قدردانی و تشکر از خدمات چندین سالهٔ ایشان، جنابعالی را که از میان مردم مؤمن و وفادار آن استان برخاسته و مدت‌ها به خدمت در آن سامان اشتغال داشته و بحمدالله از صلاحیت لازم برخوردار می‌باشید، به امامت جمعه و نمایندگی خود منصوب می‌کنم.

مردم عزیز آن استان مرزی، دوران‌های دشواری را در سال‌های دفاع مقدس و پس از آن گذرانیده و با همهٔ مشکلات، وفاداری خود به نظام اسلامی را حقاً به اثبات رسانیده‌اند. اکنون جنابعالی در میان این مردم بزرگوار و فداکار به قبول وظیفهٔ سنگینی مفتخر گشته‌اید. انتظار می‌رود با همهٔ توان در خدمتگزاری به آنان کوشیده و با تقویت مجموعه‌های دلسوز و انقلابی به مجاهدات فکری و عملی در زمینه‌های گوناگون مدد رسانید. ارتباط نزدیک و صمیمی با جوانان و سلوک مردمی با همگان و بهره‌گیری از نخبگان و دانشگاهیان را توصیه می‌کنم و مزید توفیقات الهی را برای جنابعالی مسئلت می‌نمایم.

سیّد علی خامنه‌ای

۱۷ مهرماه ۱۳۹۷

انتهای پیام/4071/پ

http://ana.ir/i/317046
تعداد اخبار امروز گروه : 0 خبر