جمعه  06  اردیبهشت  1398
دوشنبه , 26 فروردین 1398 ساعت 08:51

محمدکاظم انبارلویی

خط توليد قدرت ملی

اقتدار و امنیت ملی طی ۴۰ سال گذشته نشان می‌دهد یک نظام پاک و مردم‌سالار در ایران اسلامی مستقر است. این اقتدار برگ برنده ما در مصاف با دشمنان اسلام و ایران است.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا، اقتدار و امنیت ملی طی ۴۰ سال گذشته نشان می‌دهد یک نظام پاک و مردم‌سالار در ایران اسلامی مستقر است. این اقتدار برگ برنده ما در مصاف با دشمنان اسلام و ایران است.

سپاه که اکنون مورد حقد، کینه و خصومت پایان‌ناپذیر استکبار جهانی و به‌ویژه آمریکاست در صف اول خط تولید افزایش قدرت ملی ایستاده است. سپاه در جایگاه اصلی خود که قانون اساسی تعیین کرده نگهبان انقلاب اسلامی است و در عرصه‌های مختلف خوش درخشیده. هر جا که وارد شده باری از دوش مردم و نظام برداشته است. سپاه یک نهاد اصیل برخاسته از متن مردم و متن انقلاب است. آمریکا در هدف‌گیری خود اشتباه نکرده، فقط اشتباه آنها این است که نه سپاه بلکه مردم ایران را هدف قرار داده است. با یک ملت نمی‌توان جنگید اگر این جنگ شدنی بود آمریکا از ویتنام خارج نمی‌شد و در جنگ با افغانستان و عراق شکست نمی‌خورد.

یک طیف غنیمت طلب از اول انقلاب دستاوردهای انقلاب را در عرصه تولید قدرت ملی تهدید کرده است. امروز هم این جماعت وجود دارد باید از آنها با رأی هوشمند مردم عبور کرد. آن‌ها با مایه‌فروشی، آینده فروشی،‌ ارزان‌فروشی و نسیه‌فروشی به خط تولید ملی آسیب می‌زنند. این آسیب موقتی است. از باب اینکه این ایام نیز بگذرد. مردم این جماعت را به دلیل ازکارافتادگی وفرتوتی و پیری پشت سر خواهند گذاشت. اقتدار ملی فقط قدرت موشکی و توانمندی‌های شگرف پهبادی و سربازان جان بر کف تراز شهید حججی‌ها نیست. اقتدار ملی میلیون‌ها ساعت نفر کار در کمتر از یک ماه در چهار، پنج استان سیل‌زده است که به طور خودجوش و طبیعی با کمترین فراخوان بدون مزد و منت، هم هست. اقتدار ملی را در سیمای جوانانی می‌توان دید که بانشاط، باحوصله، با تحرک فوق‌العاده، بدون خستگی و افسردگی عاشقانه مشغول خدمت به هموطنان خود هستند. اقتدار ملی را می‌توان در سیمای مردان و زنانی دید که فارغ از قومیت و مذهب به کمک هم می‌اندیشند و جز رضای خدا به چیزی نمی‌اندیشند.

ملت ما بر اساس روایت صادق بیانیه گام دوم روی ۷ قله نشسته است:
۱- قله استقلال
۲- قله غیرت و حمیت
۳- قله دینداری، معنویت و اخلاق
۴- قله آزادی
۵- قله پیشرفت در علم
۶- قله رفیع انباشت تجربیات انقلابی
۷- قله عزت ملی و مرزبندی با دشمنان بشریت
این قله‌ها هر کدام مؤلفه‌های قدرت ملی است.

برای فتح این قله خدا می‌داند چه سفرها کرده‌ایم، چه رنج‌ها و مرارت‌ها کشیده‌ایم. برای «خودسازی»، «جامعه‌پردازی» و «تمدن‌سازی» فتح این قله‌ها ضروری و اجتناب‌ناپذیر بود.

روح بیانیه گام دوم به ملت شریف ایران و تولیدکنندگان اصلی قدرت ملی می‌گوید؛
۱- ما کی هستیم تمایزات ما چیست؟
۲- کجا بودیم و روایت صحیح ما از این «کجایی» چیست؟
۳- کجا می‌رویم، کجا باید برویم و راهکار آن چیست؟
۴- موانع راه کدام است و دشمنان ما کجا را هدف قرار داده‌اند و بالاخره شرط پیمودن ادامه راه و مقابله با بدخواهان چیست؟ راه را پرچمدار بیدار انقلاب تعیین کرده است،‌ این راه پیمودنی است و پیموده خواهد شد.

انقلاب اسلامی فهم جدیدی از «هستی»، «تاریخ» و «انسان» را در برابر بشر حیرت‌زده، سرگردان، طاغوت زده امروز ارائه داده است که در مکاتب فکری و سیاسی قرن ما ارائه نشده است. این فهم چون ریشه در وحی الهی و قرآنی دارد پاسخگوی همه پرسش‌های بی‌پاسخ بشر امروز است. جاذبه انقلاب اسلامی و رهبری نیرومند آن در تئوری‌پردازی و نظریه‌پردازی همین فهم است. تهدیدها، تحریم‌ها، تحقیرها، تحمیق‌های … آمریکا نمی‌تواند جلوی این فهم و درک تاریخی را بگیرد.

انقلاب برای تداوم خود نیاز به اقتدار روزافزون دارد. لذا همه ملت به‌ویژه نخبگان باید در سال «رونق تولید» در مسیر خط تولید، افزایش قدرت‌ملی و امنیت ملی قرار گیرند.

منبع: رسالت

انتهای پیام/4071/

 

http://ana.ir/i/346990
 فتنه ارز ۴۲۰۰ تومانی

فتنه ارز ۴۲۰۰ تومانی

تحریم سیل‌زدگان

تحریم سیل‌زدگان

سپاه 80 ميليون نفری

سپاه 80 ميليون نفری

 مديريت بحران

مديريت بحران

 اجرای عدالت با نفسی تازه

اجرای عدالت با نفسی تازه

 قد و قواره اپوزيسيون!

قد و قواره اپوزيسيون!

پاسخ يك مغالطه!

پاسخ يك مغالطه!

نصب الهی حاکم

نصب الهی حاکم

بودجه معيوب و نامتوازن

بودجه معيوب و نامتوازن

درآمدی بر آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی

درآمدی بر آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی

باشکوه‌تر از همیشه

باشکوه‌تر از همیشه

چرا آمریکا رو به افول است؟

چرا آمریکا رو به افول است؟

تعداد اخبار امروز گروه : 2 خبر