68547
يكشنبه  25  آذر  1397
پنجشنبه , 15 آذر 1397 ساعت 16:06

خلیل‌زاده:

دعوت نشوم هوادار تیم ملی می‌مانم

شجاع خلیل‌زاده از مدت‌‌ها قبل در لیست سیاه کی‌‌روش است و فرقی هم ندارد آماده باشد یا نباشد چرا که جایی در تیم‌‌ ملی تحت هدایت سرمربی پرتغالی نداشته و ندارد.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا، بی‌‌تردید این روزها شجاع خلیل‌‌زاده مهم‌‌ترین بازیکن پرسپولیس است که توانسته با گل‌‌های سه امتیازی‌‌اش نقش مهمی در ماندن قرمزها در کورس قهرمانی ایفا کند. مدافعی که در لیگ قهرمانان آسیا توانست رکورد بیشترین دفع توپ را به خود اختصاص دهد و در مدت زمان حضورش در پرسپولیس به‌‌عنوان یک مدافع، گل‌‌های زیادی به ثمر رسانده که بیشتر از آمار برخی هافبک‌‌های تیم است! با این همه او از مدت‌‌ها قبل در لیست سیاه کی‌‌روش است و فرقی هم ندارد آماده باشد یا نباشد چراکه جایی در تیم‌‌ملی تحت هدایت سرمربی پرتغالی نداشته و ندارد. در همین خصوص به سراغش رفتیم تا نظر خودش را جویا شویم. گفت‌‌وگوی «فرهیختگان» با خلیل‌‌زاده را در ادامه می‌‌خوانید.

*با وجود عملکرد فوق‌‌العاده‌‌ای که در پرسپولیس داری اما به تیم‌‌ملی دعوت نشدی، فکر می‌‌کنی تا چه زمانی از تیم‌‌ملی دور خواهی بود؟

من همیشه گفته‌‌ام که به دنبال بهترین عملکرد در پرسپولیس هستم و این برای من از هر چیزی مهم‌‌تر است. به‌‌عنوان یک بازیکن باید تلاش کنم ابتدا در تیم پرسپولیس موفق باشم؛ چراکه خوشحالی هواداران پرسپولیس برای من از هر چیزی مهم‌‌تر است و ما همیشه تلاش می‌‌کنیم تا هواداران را راضی نگه داریم.

*با این حال بازی در تیم‌‌ملی چیز دیگری است!

اگر روزی به تیم‌‌ملی دعوت شدم با کمال میل مثل یک سرباز پیراهن تیم‌‌ملی را می‌‌پوشم و به آن پیراهن افتخار می‌‌کنم اما اگر هم به تیم‌ملی دعوت نشدم مثل یک هوادار از تیم‌ملی حمایت می‌‌کنم و مثل هر ایرانی دیگری از موفقیت‌‌های تیم‌ملی در جام ملت‌‌های آسیا خوشحال خواهم شد. بازی کردن در پرسپولیس افتخار خیلی زیادی دارد و کمتر از تیم‌ملی نیست و من درحال حاضر تلاش می‌‌کنم روند خوبی در پرسپولیس داشته باشم.

*سپهر حیدری نیز در تلویزیون حمایت ویژه‌‌ای از تو انجام داد و جایت را در تیم‌ملی خالی دانست.

من این برنامه را ندیدم چون در زمان بازی بود اما وقتی فیلم آن را دیدم افتخار کردم و از آقای حیدری واقعا ممنون هستم که مثل همیشه شخصیت والای خودش را نشان داد. با آقای حیدری در مس کرمان هم همبازی بودیم و چه از نظر فنی و چه از نظر اخلاقی چیزهای زیادی از او یاد گرفتم و می‌‌توانم اذعان کنم که او یکی از باشخصیت‌‌ترین فوتبالیست‌‌های تاریخ ایران است. من و آقا‌سپهر خیلی خوب همدیگر را می‌‌شناسیم و اخلاق هم دست‌مان است. حیدری در پرسپولیس شماره ۳ می‌‌پوشید و من هم در پرسپولیس همین شماره را به تن می‌‌کنم و امیدوارم لایق شماره پیراهن او در پرسپولیس باشم. هواداران ما خاطرات خیلی خوبی از سپهر حیدری دارند چراکه او گل قهرمانی پرسپولیس را زده است.

*تو هم مثل حیدری مدافع گلزنی هستی و در دو بازی اخیر هم دو گل سه امتیازی زدی. آن هم روی دو ارسال عالیشاه.

این یک مسئله ساده است و اتفاق عجیبی نیست؛ چرا که موفقیت پرسپولیس از هر چیزی مهم‌‌تر است و در این شرایط فرق نمی‌‌کند که چه کسی گل بزند یا اینکه چه کسی پاس گل بدهد. مهم بردن پرسپولیس و گرفتن سه امتیاز است و در این شرایط هر بازیکنی گل بزند، فرق نمی‌‌کند.

منبع: روزنامه فرهیختگان

انتهای پیام/4028/

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

 شجاعت و شهامت همکارانم را تحسین می‌کنم

شجاعت و شهامت همکارانم را تحسین می‌کنم

توافق محرمانه کی‌روش با فدراسیون کلمبیا/ کارلوس رفتنی شد؟

توافق محرمانه کی‌روش با فدراسیون کلمبیا/ کارلوس رفتنی شد؟

سرخ‌پوشان به‌جای تهدید تمرین کردند

سرخ‌پوشان به‌جای تهدید تمرین کردند

رحمتی- بیرانوند، ما در آزادی گل نمی‌خوریم!

رحمتی- بیرانوند، ما در آزادی گل نمی‌خوریم!

الحاجی گرو: برای بازگشت به ترکیب استقلال تلاش می‌کنم

الحاجی گرو: برای بازگشت به ترکیب استقلال تلاش می‌کنم

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه