دوشنبه  27  خرداد  1398
پنجشنبه , 19 مهر 1397 ساعت 13:20

شیک‌پوش‌های کوچولو؛

معروف‌ترین مدل‌های کودک در اینستاگرام

امروزه کودکان بخش مهمی از صنعت مد دنیا را تشکیل داده اند و به گفته بسیاری از طراحان مد و لباس، کار خود را به بهترین شکل انجام می‌دهند. در ادامه با پنج مینی مدلِ مشهور دنیا آشنا می‌شوید.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا، امروزه کودکان بخش مهمی از صنعت مد دنیا را تشکیل داده‌اند و به گفته بسیاری از طراحان مد و لباس، کار خود را به بهترین شکل انجام می‌دهند. هرچند خبر دقیقی از تاریخچه استفاده از کودکان در صنعت مد دنیا در دست نیست اما به‌رغم مخالفت‌های فعالان حقوق کودک، این شکل از بهره‌گیری از توانایی‌های بچه‌ها، هنوز و همچنان وجــود دارد و کودکانی در این حوزه رشد یافته‌اند که گاهی، حتی از مدل‌های بزرگ سال معروف‌ترند. در ادامه با پنج مینی مدلِ مشهور دنیا آشنا می‌شوید.

ویلیام فرانکلین میلر/ تعداد فالوئرها در اینستاگرام: یک میلیون نفر

«ویلیام» که این روزها برای خودش نوجوانی شده، از چهار سالگی وارد دنیای مد شد. او مدت 10 سال است که به صورت حرفه‌ای در زمینه مدلینگ فعالیت می‌کند. البته این روزها بیشتر به بازیگری علاقه‌مند شده اما خودش را مدیون مدلینگ می‌داند که فرصت دیده شدن به او داد. بسیاری از کارشناسان مد، او را به عنوان زیباترین پسر جهان می‌شناسند.

 
 
 
 
آنا پواگا/ تعداد فالوئرها در اینستاگرام: 687 هزارنفر
«آنا» یکی دیگر از بچه‌معروف‌های دنیای مد، متولد  ۲۰۰۹ در سنت پترزبورگ روسیه است. نخستین عکس مدلینگ او، زمانی که فقط سه سال داشت، گرفته شد و همه از دیدن آن شگفت‌زده شدند. «آنا»  اکنون 9 سال دارد و در فیلم‌های روسی مختلفی هنرنمایی کرده است. چشم‌های آبی پررنگ و لبخند ملیح او، کارشناسان دنیای مد را تحت تأثیر قرار داده است.
 
 
 
 
آلونسو ماتئو/ تعداد فالوئرها در اینستاگرام: 556 هزارنفر
زمانی که «آلونسو» پنج سال داشت، مادرش عکس‌هایی از او را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد. بعد از آن بود که تعداد فالوئرهای او در یک هفته به بیش از 127 هزار نفر رسید و شهرت جهانی یافت. برخی او را خوش استایل‌ترین بچه دنیا می‌دانند. او اکنون ۹ سال دارد ولی هنوز هم ستاره شبکه‌های اجتماعی است. 
 
 
 
 
کریستینا پیمنووا/ تعداد فالوئرها در اینستاگرام: 84 هزارنفر
«کریستینا» کار خود را زمانی که دختر بچه ای سه ساله بود، به عنوان مدلینگ شروع کرد و اکنون یکی از موفق‌ترین‌ها در دنیای مد است. در سال ۲۰۱۴ او توسط یکی از مجلات روزانه زنان به‌عنوان زیباترین دختر جهان انتخاب شد. کریستینا با شرکت‌های مشهور زیادی در زمینه تبلیغ لباس و کیف و کفش، همکاری داشته است.
 
 
 
 
ایرا براون/ تعداد فالوئرها در اینستاگرام: 23 هزارنفر
«ایرا» یکی از مشهورترین مدل‌های کودک در دنیاست. او کار خود را از دو سالگی شروع کرده است. این عروسک دوست داشتنی و مدل کوچک تا به امروز قراردادهای متعددی با تولیدکننده‌های پوشاک کودک امضا کرده و ظاهرا آینده درخشانی در این حوزه، انتظارش را می‌کشد.
 
 
 
 
انتهای پیام/4028
http://ana.ir/i/317280
یک تخم‌مرغ پرلایک‌ترین عکس اینستاگرام شد

یک تخم‌مرغ پرلایک‌ترین عکس اینستاگرام شد

سایه سنگین اینستاگرام بر پیکر سینمای ایران

سایه سنگین اینستاگرام بر پیکر سینمای ایران

مدیر جدید اینستاگرام معرفی شد

مدیر جدید اینستاگرام معرفی شد

چگونه شاخ اینستاگرام شویم؟

چگونه شاخ اینستاگرام شویم؟

اینستاگرام برای دانشجویان  جوامع مجازی می‌سازد

اینستاگرام برای دانشجویان جوامع مجازی می‌سازد

تعداد اخبار امروز گروه : 10 خبر