دوشنبه  30  اردیبهشت  1398
شنبه , 17 آذر 1397 ساعت 12:22

توسط دکتر طهرانچی؛

سامانه پیام‌رسان دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی شد

سامانه پیام‌رسان دانشگاه آزاد اسلامی همزمان با مراسم گرامیداشت روز دانشجو توسط دکتر طهرانچی رونمایی شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، سامانه پیام‌رسان دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در واحد تهران جنوب توسط دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه و حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی شد.

سامانه پیام‌رسان دانشگاه آزاد اسلامی توسط جمعی از دانشجویان دانشگاه و با حمایت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شده و تاکنون 90 هزار نفر عضو این پیام‌رسان شده‌اند.

این سامانه با قابلیت‌های فراوان از جمله سرعت بالای تبادل اطلاعات و امنیت بالا برای سیستم عامل اندروید و وب تهیه شده و در دسترس خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی و عموم مردم قرار خواهد گرفت.

امکان ارسال اطلاعات به صورت صوتی و تصویری، امکان ایجاد گروه و کانال، امکان پرداخت وجه درون‌برنامه‌ای، انتقال اطلاعات در انواع پلت‌فرم، امکان مشاهده وضعیت آموزشی و تحصیلی دانشجویان، امکان ثبت درخواست‌های دانشجویی، ارسال و پیگیری وضعیت درخواست، امکان پرداخت شهریه، ثبت و تأیید نمرات توسط اساتید، دانلود مقالات و استفاده از کتابخانه‌های بین‌المللی، امکان درخواست نقل و انتقالات دانشجویی، برگزاری دوره‌های آموزشی، درخواست امکانات خدمات از جمله پارکینگ و سلف، امکان ثبت‌نام در برنامه های علمی و فرهنگی، مشاهده احکام و فیش حقوقی کارمندان، امکان ارائه خدمات با آزمایشگاه‌های همکار استاندارد و... از جمله امکانات و ویژگی‌های سامانه پیام‌رسان دانشگاه آزاد اسلامی است.

سامانه پیام‌رسان دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی http://wemessenger.ir در فاز دوم راه‌اندازی، امکان استفاده توسط عموم مردم را خواهد داشت.

انتهای پیام/ 4107/

http://ana.ir/i/342368
احکام ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی بسیار مبهم است

احکام ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی بسیار مبهم است

دانشجو ریل‌گذار فرهنگ در دانشگاه است

دانشجو ریل‌گذار فرهنگ در دانشگاه است

دکتر طهرانچی از روند برگزاری مسابقات و تیم‌های حاضر بازدید کرد

دکتر طهرانچی از روند برگزاری مسابقات و تیم‌های حاضر بازدید کرد

معافیت یک ترمی از پرداخت شهریه برای دانشجویان کارشناسی که در دوران تحصیل ازدواج می‌کنند

معافیت یک ترمی از پرداخت شهریه برای دانشجویان کارشناسی که در دوران تحصیل ازدواج می‌کنند

19/09/1397 11:09:35 ق.ظ
اول امسال همه این نیاز هایی که در این اپ اعلام شده را اول سال با نمونه اپ ما دادیم و خیلی استقبال کردن و گفتند کسی این ایده ها را مطرح نکرده. ما 8 ماهه منتظر مجوز پژوهشی تهرانیم. الان ایده های ما را پیاده کرده اند به اسم خودشون. رانت تا کجا؟
17/09/1397 02:04:20 ب.ظ
سلام ایکاش مدیران یه سرچ ساده بلد بودند و این همه هزینه نمی کردند.۳سال قبل توسط دانشجویان دانشگاه آزاد طراحی شد ولی با سهم خواهی مدیران کنار گذاشته شد.