شنبه  04  اسفند  1397
شنبه , 03 آذر 1397 ساعت 19:53

طی حکمی صورت گرفت؛

انتصاب عضو شورای سیاستگذاری هیات امنای دانشکده‌های علوم پزشکی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی محسن نجفی‌خواه را به‌ عنوان عضو شورای سیاست‌گذاری هیأت امنای دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی منصوب کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی وزارت بهداشت، سید حسن قاضی‌زاده‌هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی محسن نجفی‌خواه را به‌عنوان عضو شورای سیاستگذاری هیأت امنای دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی منصوب کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکم انتصاب خود بر ترسیم خطوط کلی و استراتژی‌ کلان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای استفاده حداکثری از قوانین و مقررات کشوری هیأت امنا در دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی و افزایش هماهنگی‌ درونی برای تنظیم پیشنهاد‌های کاربردی منطبق بر قوانین بالادستی، سیاست‌های وزارتی و درخواست‌ها و نیازهای دانشگاه‌ها به‌منظور طرح و تصمیم‌گیری در جلسات هیأت امنا تـأکید کرده است.

قاضی‌زاده‌ هاشمی در خاتمه حکم انتصاب، خواستار پایش دقیق عملکرد دبیرخانه‌های هیأت امنای دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی و اخذ تدابیر مناسب بر ارتقای جایگاه آن‌ها در تصمیم‌گیری‌های درون دانشگاهی منطبق بر قوانین و مقررات موجود و همچنین  ارزیابی عملکرد اعضای هیأت امنای دانشگاه‌ها و شناسایی افراد برجسته کشور جهت عضویت در این هیأت‌ها با رعایت دقیق اصل شایسته‌گزینی شده است.

انتهای پیام/پ

 

جشنواره دانشمندان جوان فرصتی برای علاقه‌مندان حوزه فناوری است

جشنواره دانشمندان جوان فرصتی برای علاقه‌مندان حوزه فناوری است