دوشنبه  30  اردیبهشت  1398
شنبه , 03 آذر 1397 ساعت 19:53

طی حکمی صورت گرفت؛

انتصاب عضو شورای سیاستگذاری هیات امنای دانشکده‌های علوم پزشکی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی محسن نجفی‌خواه را به‌ عنوان عضو شورای سیاست‌گذاری هیأت امنای دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی منصوب کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی وزارت بهداشت، سید حسن قاضی‌زاده‌هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی محسن نجفی‌خواه را به‌عنوان عضو شورای سیاستگذاری هیأت امنای دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی منصوب کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکم انتصاب خود بر ترسیم خطوط کلی و استراتژی‌ کلان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای استفاده حداکثری از قوانین و مقررات کشوری هیأت امنا در دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی و افزایش هماهنگی‌ درونی برای تنظیم پیشنهاد‌های کاربردی منطبق بر قوانین بالادستی، سیاست‌های وزارتی و درخواست‌ها و نیازهای دانشگاه‌ها به‌منظور طرح و تصمیم‌گیری در جلسات هیأت امنا تـأکید کرده است.

قاضی‌زاده‌ هاشمی در خاتمه حکم انتصاب، خواستار پایش دقیق عملکرد دبیرخانه‌های هیأت امنای دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی و اخذ تدابیر مناسب بر ارتقای جایگاه آن‌ها در تصمیم‌گیری‌های درون دانشگاهی منطبق بر قوانین و مقررات موجود و همچنین  ارزیابی عملکرد اعضای هیأت امنای دانشگاه‌ها و شناسایی افراد برجسته کشور جهت عضویت در این هیأت‌ها با رعایت دقیق اصل شایسته‌گزینی شده است.

انتهای پیام/پ

 

http://ana.ir/i/328644
آمادگی دانشگاه آزاد واحد امارات برای صادرات محصولات دانش‌بنیان

آمادگی دانشگاه آزاد واحد امارات برای صادرات محصولات دانش‌بنیان

جشنواره دانشمندان جوان فرصتی برای علاقه‌مندان حوزه فناوری است

جشنواره دانشمندان جوان فرصتی برای علاقه‌مندان حوزه فناوری است