دوشنبه  01  بهمن  1397
پنجشنبه , 22 شهریور 1397 ساعت 04:10

معاون آموزشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها:

دانشگاه‌ها باید در شرایط فعلی نقش روشنگری جامعه را ایفا کنند

معاون آموزشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: انتظار جدی از دانشگاه‌هاست که روشنگری کرده تا جامعه شاخص‌ها را به‌خوبی بشناسند و مطلع باشند دشمن از چه راه‌هایی وارد می‌شود.

حجت‌الاسلام مجید قریشی در گفتگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، اظهار کرد‌: معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در اقدامی مثبت در یک سال گذشته همایش‌ها و مراسم خوبی برای استادان معارف و... برگزار کرده است.

وی افزود: این نشست‌ها، گفتگوها و پرسش و پاسخ‌ها در ارتقای مهارت‌ها و بینش استادان مؤثر است. در این جلسات تبادل نظر و راهکارها ارائه ‌می‌شود و هم‌افزایی اتفاق می‌افتد.

معاون آموزشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها تصریح کرد: اطمینان دارم که این اتفاقات در آینده موجب تکامل روند فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه آزاد خواهد شد و استادان این دانشگاه از بنیان‌های فکری بهتری نسبت به سابق برخوردار خواهند بود.

قریشی با اشاره به نقش دانشگاه‌ها در مقابله با تهاجم فرهنگی خاطرنشان کرد: جامعه از دانشگاه انتظار و توقع جدی دارد. دانشگاه به‌عنوان مرجعی برای مردم محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: انتظار است استادان دانشگاه و نخبگان دانشگاهی دستاوردهای کشور را نشان بدهند و تحلیل درستی از شرایط کشور به نمایش بگذارند.

معاون آموزشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها خاطرنشان کرد: جنگ در شرایط فعلی در حوزه رسانه و اقتصاد است، انتظار جدی از دانشگاه‌هاست که روشنگری کرده و جامعه را آگاه کنند تا شاخص‌ها را به‌خوبی بشناسند و مطلع باشند دشمن از چه راه‌هایی وارد می‌شود.

قریشی در پایان عنوان کرد: دانشگاه‌ باید در این شرایط مقاومت کرده و جامعه را نیز با خود همراه کند. استادان باید در کلاس‌ها این وظیفه روشنگری را ایفا و جلسات بحث و گفتگو با دانشجویان ایجاد کنند.

انتهای پیام/4007/ن

9 بهمن آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون فراگیر استخدام دستگاه‌های اجرایی

سلیمی سردبیر خبرگزاری دانشجو شد

ارائه خدمات روانی به دانشجویان حادثه‌دیده دانشگاه علوم تحقیقات

بازدید دکتر طهرانچی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر

سلیمی سردبیر خبرگزاری دانشجو شد

9 بهمن آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون فراگیر استخدام دستگاه‌های اجرایی

ارائه خدمات روانی به دانشجویان حادثه‌دیده دانشگاه علوم تحقیقات

بازدید دکتر طهرانچی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر