چهارشنبه  04  اردیبهشت  1398
دوشنبه , 18 خرداد 1394 ساعت 11:22

با حکم وزیر علوم

سرپرستان جدید دانشگاه صنعتی ارومیه و دانشگاه نیشابور منصوب شدند

دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ، با صدور احکامی دکتر جعفر عبدالهی شریف را به سمت سرپرست دانشگاه صنعتی ارومیه و دکتر عبدالرحیم قنوات را به عنوان سرپرست دانشگاه نیشابور منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری آنا، در حکم فرهادی خطاب به عبدالهی آمده است: امید است با توکل به خداوند سبحان ، ماموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه صنعتی ارومیه را برپایه قوانین، سیاست ها وبرنامه های مصوب به انجام رسانید، بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی ، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران، نقشی شایسته در تحقق راهبردهای تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی ایفا نمایید.

وزیر علوم ، همچنین در نامه جداگانه ای از خدمات دکتر قادر رضازاده سرپرست سابق دانشگاه صنعتی ارومیه در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

گفتنی است دکتر جعفر عبدالهی شریف دارای درجه دکترای مهندسی معدن و عضو هیئت علمی با مرتبه دانشیاری در دانشگاه ارومیه است و از سوابق اجرایی وی می توان به معاون اداری مالی دانشکده فنی دانشگاه ارومیه و معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی ارومیه اشاره کرد.

وزیر علوم، هم چنین طی حکمی دکتر عبدالرحیم قنوات را به سمت سرپرست دانشگاه نیشابور منصوب کرد.

به گزارش آنا، در حکم فرهادی خطاب به قنوات آمده است: امید است با توکل به خداوند سبحان ، ماموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه نیشابور را برپایه قوانین،سیاست ها وبرنامه های مصوب به انجام رسانید، بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی ، مبانی علمی ، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران، نقشی شایسته در تحقق راهبردهای تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی ایفا نمایید.

دکتر عبدالرحیم قنوات دارای درجه دکترای تاریخ اسلام و عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد است و از سوابق اجرایی وی می توان به مدیریت دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد اشاره کرد.

وزیر علوم ، همچنین در نامه جداگانه ای از خدمات دکتر محمود سخائی رئیس سابق دانشگاه نیشابور در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

http://ana.ir/i/22190