پنجشنبه  30  خرداد  1398
سه شنبه , 06 آذر 1397 ساعت 19:10

منصوریان:

اقتدار ایران ناشی از رزم خالصانه رزمندگان در دفاع مقدس است

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران و واحد ساری گفت: سردار سلیمانی ژنرال مقتدر خاورمیانه بوده و این اقتدار ناشی از رزم خالصانه رزمندگان در دوران دفاع مقدس است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساری، حسین منصوریان، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران واحد ساری، عصر امروز در مراسم یادواره شهدای دانشجوی  شهرستان ساری در محل دانشگاه آزاد اسلامی ساری، گفت: به اعتراف یکی از جاسوسان FBI که در یکی از مجله‌های معتبر بین‌المللی منتشر شد آمده است، سردار سلیمانی ژنرال مقتدر خاورمیانه است و این اقتدار ناشی از رزم خالصانه رزمندگان در دوران دفاع مقدس و مدافعان حرم و اقتدار اسلام است و شهدای ما به امام راحل اقتدا و با خدا معامله کردند؛ اجر آنها عظیم است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران خاطرنشان کرد: جنگ و رزم ما مبتنی بر اعتقادات پاک بوده  و عزت و سربلندی که امروز نصیب ملت ایران شده، به‌‌دلیل حضور عاشقانه ایثارگران ما در دوران دفاع مقدس است و این اقتدار در چهره رزمندگان به‌خوبی دیده می‌شود.

منصوریان با اعلام اینکه این اقتدار ناشی از رزم خالصانه رزمندگان در دوران دفاع مقدس و اقتدار اسلام است، گفت: در وصیت‌نامه شهدا ذکر شده که آنها در تبعیت از امام راحل و برای دفاع از نظام و اعتقادات خودشان در این مسیر گام نهادند.

وی با اعلام اینکه شهدای دوران دفاع مقدس و حتی شهدای مدافع حرم به دلیل حضور در این راه از درجات بالای معنویت هم برخوردار شدند، گفت: به واسطه این رشادت‌ها، امروز انقلاب اسلامی برگرفته از فرهنگ عاشورایی در جهان رو به گسترش است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری در پایان گفت: انقلاب اسلامی امروز نه تنها در خاورمیانه بلکه در سراسر جهان در حال گسترش و رشد بوده و ترویج فرهنگ اسلام ناب محمدی به یکی از دغدغه‌های جدی امت‌ اسلامی تبدیل شده است.

انتهای پیام/4062/خ

http://ana.ir/i/329538
بن‌سلمان تصمیم داشت سردار قاسم سلیمانی را ترور کند

بن‌سلمان تصمیم داشت سردار قاسم سلیمانی را ترور کند

اگر قاسم سلیمانی نبود هیچ امنیتی در عراق نداشتیم

اگر قاسم سلیمانی نبود هیچ امنیتی در عراق نداشتیم

تعداد اخبار امروز گروه : 1 خبر