29874
پنجشنبه  26  مهر  1397

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

شنبه , 13 آبان 1396 ساعت 12:25

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان معرفی شد

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و واحد خرم‌آباد معرفی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در جلسه ای که با حضور هیأت رئیسه واحد خرم آباد برگزار شد، دکتر سیامک بهاروند به عنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و واحد خرم‌آباد معرفی شد.

دکتر یدالله ملکی رئیس سابق این دانشگاه با تشکر از همه همکاران که وی در امر خطیر هدایت دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد خرم آباد یاری کردند تشکر و برای سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و واحد خرم آباد آرزوی موفقیت کرد.

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان هم با قدردانی تز تلاش های دکتر ملکی در مدت تصدی مسئولیت گفت: «خدای بزرگ را بسیار شاکرم که بار دیگر توفیق خدمت در محیط دانشگاه را به من اعطا کرده است و از رئیس دانشگاه بابت اطمینانی که به بنده کرده سپاسگزارم.»

بهاروند افزود: «امیدواریم مسیر روبه رشدی که در دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و واحد خرم آباد با مدیریت آقای ملکی آغاز شده با قدرت و تلاش بیشتری ادامه یابد و این اقدامات که جز با لطف پروردگار میسر نیست موجبات رضایت مردم عزیز و دانشجویان و همکاران زحمتکش و خدوم را فراهم آورد.»

بهاروند دارای مدرک دکتری زمین شناسی بوده و دوره کارشناسی را در سال 1378 در دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان و دوره کارشناسی ارشد را در سال 1380 در دانشگاه آزاد اسلامی تهران شمال گذرانده است. او در سال 1387 از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران موفق به اخذ مدرک دکتری در رشته زمین شناسی شده و اکنون عضو هیأت علمی واحد خرم آباد است.

بهاروند چاپ مقالات متعدد در مجلات علمی و پژوهشی، علمی تراست ویجی و شرکت در کنفرانس های علمی و تخصصی و نیز انجام طرح های پژوهشی را در کارنامه خود دارد.

از جمله فعالیت های وی در امور فرهنگی نیز می توان عضو فعال بسیج، ارایه مقاله با رویکرد اسلامی در حوزه های فرهنگی – تربیتی – اجتماعی، عضو حلقه صالحین دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد، عضو شورای اقامه نماز واحد سال های92 و 93 و 94، عضو شورای فرهنگی و اجتماعی، عضو شورای امر به معروف و نهی از منکر، عضو ستاد شاهد و ایثارگر واحد خرم آباد و شرکت در کارگاه های دانش افزایی و توانمندسازی اعضای هیات علمی در زمینه فرهنگی – تربیتی – اجتماعی را نام برد.

سیامک بهاروند پیش از این از سال 1389 تا 1393 مدیر گروه زمین شناسی واحد خرم آباد و از سال 1389 تا 1395 معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد خرم آباد و از سال 1395 تاکنون مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد خرم آباد بوده است.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

بیشترین کودکان مبتلا‌ به سوءتغذیه ساکن چه استان‌هایی هستند

اعزام کاروان بهداشت و درمان اربعین به مناطق مرزی غرب و جنوب کشور

بیشترین کودکان مبتلا‌ به سوءتغذیه ساکن چه استان‌هایی هستند

اعزام کاروان بهداشت و درمان اربعین به مناطق مرزی غرب و جنوب کشور

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه