چهارشنبه  26  تیر  1398
سه شنبه , 04 تیر 1398 ساعت 18:42

فراخوان ارزیابی محصولات برتر فناورانه شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس منتشر شد

فراخوان حضور در ارزیابی محصولات برتر فناورانه شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس منتشر شد. نمونه‌های برتر در اجلاس سالانه پارک رونمایی می‌شوند.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، اجلاس سالانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس هر ساله با هدف ارائه گزارش یک‌ساله عملکرد پارک، آگاهی از آخرین اقدامات و دستاوردهای شرکت‌های عضو، رونمایی از دستاوردهای برجسته فناورانه، انتخاب برترین شرکت‌های عضو پارک، سازمان‌های همکار و اشخاص حقوقی همکار در زمینه‌های مختلف برگزار می‌شود.

مطابق سال‌های گذشته،‌ این رویداد در شهریور ماه امسال نیز با حضور مدیران ارشد شرکت‌ها و نمایندگان برخی از سازمان‌های دولتی و صنعتی برگزار می‌شود و از آخرین دستاوردهای فناورانه شرکت‌های عضو رونمایی می‌شود.

طی این فراخوان از شرکت‌های متقاضی که دستاوردهای جدیدی در تولید محصولات دانشی حوزه‌های مختلف فناوری دارند، دعوت می‌شود تا در فرایند انتخاب برترین محصولات و دستاوردهای فناورانه پارک مشارکت کنند.

شاخص‌های مؤثر در انتخاب محصولات برتر

مطابق اعلام اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوریِ پارک فناوری پردیس،‌ در این اجلاس جهت انتخاب محصولات برتر، شاخص‌هایی تعیین شده است. عدم معرفی محصول و یا نوع ارتقاءیافته آن در دوره‌های قبلی رونمایی اجلاس پارک و یا در جشنواره‌ها و رسانه‌های داخلی و خارجی کشور و کامل بودن فرایند تجاری‌سازی طی شده و وجود سابقه فروش حداکثر دو سال متناسب با ظرفیت بازار محصول از جمله شاخص‌هایی است که توسط این اداره کل تعیین شده است.

دارا بودن مجوز و تأییدیه فنی از مراجع ذی‌صلاح، تأثیرگذاری بر رفع نیازهای حیاتی و استراتژیک کشور و کاهش یا قطع وابستگی به کشورهای خارجی، انجام فرایندهای لازم به‌منظور اخذ مالکیت‌های معنوی لازم مرتبط با محصول، وجود محصول در فهرست کالاها و خدمات دانش‌بنیان و یا دارا بودن ظرفیت حضور در این فهرست از دیگر شاخص‌های انتخاب محصولات برتر است.

لازم به ذکر است، اخذ مجوز رونمایی برای محصولاتی که جنبه محرمانگی داشته و به‌منظور رونمایی، نیازمند اخذ مجوز و تأییدیه از نهاد یا اشخاص خاصی است، بر عهده شرکت متقاضی است.

مزایای رونمایی

شرکت‌هایی که محصولاتشان در این دوره از اجلاس سالانه رونمایی می‌شود، علاوه بر بهره‌مندی از فرصت‌ها و مزایای ذاتی برگزاری مراسم رونمایی، می‌توانند از مزایایی متناسب با نوع محصول برخوردار گردند.

برگزاری رویداد «Marketing Roadshow» ویژه محصولات برتر برای مشتریان بالقوه و بالفعل آن، اعطای تسهیلات لیزینگ محصولات برتر تا سقف 5 میلیارد ریال و حمایت از طراحی صنعتی محصولات برتر در صورت نیاز برخی از مزایای رونمایی از محصولات فناورانه برتر در این اجلاس است.

از جمله مزایای دیگرِ این رونمایی، حمایت از ساخت یک کلیپ تبلیغاتی ویژه محصول برتر یا شرکت سازنده آن، تسهیل فرآیند ثبت اختراع بین‌المللی از طریق کانون پتنت ایران، تبلیغ محصولات برتر در فضای مجازی نظیر کانال آخرین خبر، یکتانت و سامانه فن‌بازار ملی ایران، پوشش خبری و حضور در برنامه‌های مرتبطِ صدا و سیما و همچنین تبلیغات و انجام مصاحبه و هماهنگی پخش در رسانه‌های دیداری، شنیداری و نوشتاریِ مختلف است.

نحوه ثبت‌نام و مهلت ارسال

متقاضیان می‌توانند جهت حضور در فرآیند ارزیابی انتخاب محصولات برتر فناورانه شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس، فرم ثبت‌نام را دریافت و پس از تکمیل به همراه مستندات لازم، به نشانی UTP@techpark.ir ارسال کنند.

شایان ذکر است،‌ مهلت ثبت‌نام و ارسال فرم حداکثر تا روز دوشنبه مورخ 24 تیرماه است. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر و اطمینان از وصول مستندات ارسالی، می‌توانند با شماره تلفن 76250250 داخلی 4302 تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/4021/پ

http://ana.ir/i/400723
ضرورت توسعه تعاملات بین‌المللی در پارک‌های علم و فناوری

ضرورت توسعه تعاملات بین‌المللی در پارک‌های علم و فناوری

دوازدهمین نشست سراسری فن‌بازارهای منطقه‌ای و تخصصی کشور برگزار شد

دوازدهمین نشست سراسری فن‌بازارهای منطقه‌ای و تخصصی کشور برگزار شد

اولین مدل بومی «تعالی سازمانی» کشور رونمایی شد

اولین مدل بومی «تعالی سازمانی» کشور رونمایی شد

3500 نفر در پارک علم و فناوری پردیس و شعب آن مشغول به کار هستند

3500 نفر در پارک علم و فناوری پردیس و شعب آن مشغول به کار هستند

پردیس‌های پارک علم و فناوری می‌تواند سکوی پرتاب دانشگاه آزاد باشد

پردیس‌های پارک علم و فناوری می‌تواند سکوی پرتاب دانشگاه آزاد باشد

دستگاه نوار مغز  مطابق با استانداردهای اروپا تولید می‌شود

دستگاه نوار مغز مطابق با استانداردهای اروپا تولید می‌شود

رویدادهای استارت‌آپی، لازمه روزآمدی تحولات فرهنگی است

هوش مصنوعی عمر انسان را طولانی می‌کند

لیگ ستارگان بورس در تسخیر دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

چگونه با آلزایمر مقابله کنیم

درمان ایدز کشف شد!

قحطی در کمین 820 میلیون انسان

نخستین همایش بین‌المللی رئولوژی ایران در آذر برگزار می‌شود

سایت‌های مزاحم در اینترنت را بلاک کنید

پژو 301 آماده تولید انبوه و ارائه به کشور است

تولید پژو 301 سرآغازی برای درخشش توانمندی کشور است

کارگران ستون‌های صنعت خودروسازی را برافراشته نگه می‌دارند

توسعه صنعت با سرمایه‌گذاری و تجاری‌سازی ممکن می‌شود

60 میلیون یورو برای تولید خودرو سرمایه‌گذاری شده است

منتقد سیاست‌های دولت هستم/ نباید در زمان تحریم و غیر آن به چین و اروپا نگاه کنیم

تولید آزمایشی پژو 301 آغاز شد

ایران از نظر تولید علمی جزء 5 کشور نخست جهان است

فناوری‌های نوین لازمه توسعه فرهنگی در شرایط کنونی است

عادات غذایی کودکان می‌تواند نشانه اوتیسم باشد

کرم ضدآفتاب برای سلامتی انسان مضر است

نوشیدن قهوه بر لاغری تأثیری ندارد