چهارشنبه  05  تیر  1398
شنبه , 22 دی 1397 ساعت 17:07

عزیزآبادی فراهانی خبر داد:

برگزاری نخستین رویداد استارت‌آپی اپلیکیشن و بازی‌های موبایلی

معاون پژوهش و فناوری واحد علوم و تحقیقات با اشاره به تأثیر اپلیکیشن‌های موبایلی در جنبه‌های زندگی و جامعه، از برگزاری نخستین رویداد استارت‌آپی اپلیکیشن خبر داد.

فاطمه عزیزآبادی فراهانی در گفتگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با اشاره به تعریف پیش‌رویداد در زیست‌بوم کسب و کار، گفت: برای فراهم‌سازی فضای کارآفرینی در دانشگاه‌ها، مجموعه رویدادهایی در نظر گرفته می‌شود تا دانشجویان و  صاحبان ایده با مبانی و تعاریف کلی آشنا شده و با علم به موضوعات کسب و کار، وارد این حیطه شوند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات ادامه داد: پیش‌رویداد استارت‌آپی واحد علوم و تحقیقات در قالب مجموعه کارگاه‌های کسب و کار به‌ منظور آشنایی دانشجویان صاحب ایده با اکوسیستم کسب و کار و پاسخ به سؤالات آن‌ها در این حوزه، در هفته پژوهش و فناوری برگزار شد که موجبات تجربه‌اندوزی مفید دانشجویان در زمینه شد.

عزیزآبادی فراهانی با اشاره به برگزاری نشست‌های تخصصی در پیش‌رویداد و ادامه این نشست‌ها، اظهار کرد: در ادامه و راستای پیش‌رویداد استارت‌آپی که در هفته پژوهش برگزار شد، استارت‌آپ با محوریت طراحی و برنامه‌نویسی بازی‌های موبایلی در بهمن ماه  برگزار می‌شود.

وی با بیان تأکید به تأثیرات فناوری در بهبود کیفیت زندگی، تصریح کرد: امروز بازی‌ها و اپلیکیشن‌های موبایلی بسیاری از جنبه‌های زندگی و جامعه را تحت تأثیر قرار داده است، بنابر این نخستین رویداد استارت‌آپی با محوریت طراحی و برنامه‌نویسی بازی‌های موبایلی بر مبنای الگوی زندگی ایرانی-اسلامی برگزار می‌شود.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، بیان کرد: با ایجاد فضای ذهنی و پیش‌زمینه‌های تخصصی در بین دانشجویان و صاحبان ایده، نخستین رویداد استارت‌آپی با حضور کارآفرینان و صاحبان سرمایه و شتاب‌دهنده برگزار می‌شود که تاکنون نیز استقبال قابل قبولی از طریق سامانه ثبت‌نام شده است.

عزیزآبادی فراهانی با بیان اینکه برگزیدگان مورد حمایت قرار می‌گیرند، اظهار کرد: برای حمایت از ایده‌های ناب و ایده‌پردازان مستعد، برای سه تیم اول این رویداد جوایز نفیس نقدی اهدا می‌شود. تیم‌هایی که محصولات و خدمات باکیفیتی ارائه دهند می‌توانند از خدمات استقرار در مراکز رشد واحد علوم و تحقیقات بهره‌مند شوند.

عزیزآبادی تصریح کرد: طبق رایزنی‌های صورت گرفته با شرکت پردیس همراه اول کیش، مقرر شده است این شرکت به‌عنوان شتاب‌دهنده ایده‌های تجاری وارد چرخه شده و حامی تیم‌های ایده‌پرداز در این دوره از رویدادهای استارت‌آپی باشد. گروه‌هایی نیز به‌عنوان مشاور ایده در کنار تیم‌های ایده‌پرداز به فعالیت خواهند پرداخت.

وی در پایان گفت: مذاکراتی با واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران انجام شده تا استقبال دانشجویان و ایده‌پردازان به حداکثر رسیده و حامیان بیشتری برای این رویداد جذب شود. اولین رویداد استارت‌آپی با محوریت طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن بازی‌های موبایلی در اواخر بهمن سال جاری برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/4116/4123/پ

http://ana.ir/i/351647
اسنپ هوایی ارزان هم به بازار آمد

اسنپ هوایی ارزان هم به بازار آمد

محصولی برای کاهش تولید کربن دی‌اکسید تولید شد

محصولی برای کاهش تولید کربن دی‌اکسید تولید شد

اقتصاد با فضا

اقتصاد با فضا

نخستین استارت‌آپ ویکند شهر هوشمند برگزار می‌شود

نخستین استارت‌آپ ویکند شهر هوشمند برگزار می‌شود

وقتی بازار استارت‌آپ‌ها داغ می‌شود/ ایده‌ای با چاشنی هنر!

وقتی بازار استارت‌آپ‌ها داغ می‌شود/ ایده‌ای با چاشنی هنر!

شبیه‌سازی کسب‌وکار حمل‌ونقلی در دهمین رویداد استارت‌آپی

شبیه‌سازی کسب‌وکار حمل‌ونقلی در دهمین رویداد استارت‌آپی

تعداد اخبار امروز گروه : 1 خبر