چهارشنبه  01  خرداد  1398
چهارشنبه , 14 آذر 1397 ساعت 19:41

طی مراسمی؛

اختتامیه اولین جشنواره انرژی و مواد برگزار شد

اختتامیه اولین جشنواره انرژی و مواد دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با تقدیر از طرح‌های برتر برگزار شد.

به‌گزارش خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش‌بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، اختتامیه اولین جشنواره انرژی و مواد دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با تقدیر از طرح‌های برتر برگزار شد.

این جشنواره در راستای برنامه نظام موضوعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و با برگزاری پنل‌هایی ذیل موضوعات انرژی و مواد در روز دوم به کار خود پایان داد.

رامین خواجوی در اختتامیه این جشنواره با اشاره بر یکپارچگی دانشگاه آزاد اسلامی در رابطه با برنامه نظام موضوعات و طرح پایش گفت: اهتمام واحدهای دانشگاه و به‌ویژه واحد تهران جنوب برای اجرای طرح پایش جدی بوده و جشنواره مواد و انرژی نیز گام اول واحد تهران جنوب در شروع این مسیر است.

دبیر اجرایی جشنواره مواد و انرژی گفت: تعداد بیش از 400 اثر به دبیرخانه علمی جشنواره ارسال شده بود که از این تعداد، طرح‌های برتر مورد بررسی و داوری هیأت‌علمی جشنواره قرار گرفت و از طرح‌های برتر تقدیر به‌عمل آمده و نشان علمی جشنواره به آن‌ها تعلق می‌گیرد.

 وی با اشاره به تعدد آثار ارسالی افزود: اکثر آثار در حوزه‌های پایان‌نامه و مقالات و طرح‌های برون‌دانشگاهی و درون‌دانشگاهی بوده که علاوه بر وصول آثار در حوزه‌های مهندسی، وجود آثار هنری و اجتماعی در رابطه با انرژی از نقاط عطف این جشنواره به‌شمار می‌آید.

خواجوی در پایان با تأکید بر لزوم هدفمند طرح پایش گفت: در ادامه جشنواره حاضر و در ادامه راه مأموریت واحد تهران جنوب، اولین کنفرانس علمی انرژی و مواد 22 خرداد سال آینده با مشارکت دو مجله ISI و دو مجله علمی ـ پژوهشی برگزار خواهد شد تا تولیدات و رهیافت‌های علمی در قالب طرح پایش مدیریت شود.

انتهای پیام/4116/پ

 

http://ana.ir/i/331179
راه‌اندازی سراهای نوآوری برای داد‌ و‌ ستد محصولات دانش‌بنیان

راه‌اندازی سراهای نوآوری برای داد‌ و‌ ستد محصولات دانش‌بنیان

آغاز به کار اولین جشنواره انرژی و مواد در دانشگاه آزاداسلامی

آغاز به کار اولین جشنواره انرژی و مواد در دانشگاه آزاداسلامی

جشنواره مواد و انرژی به‌دنبال جمع‌آوری داده‌های پژوهشگران است

جشنواره مواد و انرژی به‌دنبال جمع‌آوری داده‌های پژوهشگران است

تعداد اخبار امروز گروه : 2 خبر